603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

O firmie

Firma Czajka Bus powstała w 1998r. Na początku jako mała jednostka prowadząca działalność jednym busem, która na przestrzeni lat rozrosła sie na markę rozpoznawalną w dużej części Polski. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom rynku na zapotrzebowanie tego typu usług obecnie nasze przejazdy realizujemy kilkunastoma autami doskonale wyposażonymi współpracując z agencjami opieki delegującymi swoich pracowników za granicę, osobami prywatnymi a także innymi firmami świadczące tego typu usługi przewozowe.

Pasażerowie odbierani są z pod domu i pod dom zawożeni. Firma stara się aby każda podroż była przyjemna i komfortowa. Wszystkie samochody sa należycie wyposażone do przewozu osób (klimatyzacja,navigacja,dvd,cb). Atutem firmy sa kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w transporcie osób.

Dzieki ich umiejętnościom,dobrej znajomości tras nasi klienci docieraja pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Każdy pasażer na czas podróży jest ubezpieczony. Oferujemy także przewozy przesyłek,korespondencji,towarów na przyczepie a także aut na lawecie.CzajkaBus posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i licencje potrzebne do wykonywania tego typu działalności.

Płacąc za przejazd każdy pasażer otrzymuje paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie fakturę vat.

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923