603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób kujawsko-pomorskie

Wielu mieszkańców Kujaw i Pomorza na co dzień korzysta z regularnych i okazjonalnych przejazdów busami do krajów Europy Zachodniej. Przygotowaliśmy dla nich interesującą ofertę – przewóz osób do Holandii i Niemiec z woj. kujawsko-pomorskiego w komfortowych warunkach. Oddajemy do dyspozycji pasażerów pojazdy wyposażone w wygodne fotele i wydajną klimatyzację. Dzięki temu podróż za granicę umożliwi dotarcie na miejsce w dobrej kondycji. Każde auto obsługuje dwóch kierowców z doświadczeniem w transporcie pasażerskim.

Transport osób z województwa kujawsko-pomorskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji Klientów indywidualnych i zorganizowane grupy. Nasz przewóz osób realizujemy w formacie door to door, z odbiorem i dowozem pod wskazany adres. Realizujemy również wynajem busów w kujawsko-pomorskiem dla wycieczek, przejazdów na zawody sportowe i imprezy kulturalne. Dysponujemy dużą flotą pojazdów przeznaczonych dla kilku osób – dzięki sprawnym, komfortowym busom i sprawdzonej załodze możemy zrealizować zlecenie na dowolną liczbę pasażerów.

Przewóz osób z kujawsko-pomorskiego do Niemiec lub Holandii

Realizujemy przewozy osobowe na zlecenie klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie firmy, które szukają niedrogiego i pewnego transportu pracowników do miejsc zatrudnienia w różnych częściach Europy Zachodniej. Nasi kierowcy zawsze troszczą się o komfort wszystkich pasażerów, zapewniając przyjazną atmosferę w podróży. We flocie mamy kilkanaście wygodnych i nowoczesnych pojazdów, dlatego możemy zapewnić dużą dostępność miejsc na trasach.

Niedrogi i pewny przewóz osób z kujawsko-pomorskiego tylko z Czajka Bus! Zachęcamy do rezerwacji terminów na trasach do Europy Zachodniej z opcją odbioru pasażera z dowolnego adresu w wyznaczonym regionie. Zapewniamy przystępne ceny transportu, które ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. długość tras czy wielkość grupy. Realizujemy też połączenia krajowe i zagraniczne w wielu innych województwach polskich. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji dotyczących tras i do skorzystania z naszej oferty w niedalekiej przyszłości.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923