603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób Polska Niemcy

Nasze komfortowo wyposażone busy to najlepsza opcja, jeśli chodzi o transport osób za zachodnią granicę. Pokonujemy tę trasę regularnie, oferując przewozy osobowe z Polski do Niemiec. Mamy do dyspozycji flotę pojazdów z odpowiednio wyposażonymi miejscami pasażerskimi, dzięki którym przejazd do dowolnego miejsca za Odrą odbywa się szybko i wygodnie. Nasza firma przewozowa organizuje transport osób do wskazanego celu podróży. Dbamy o stałe serwisowanie aut, czyste wnętrza i sprawną klimatyzację, dzięki czemu zorganizowane grupy i indywidualni podróżni doceniają dogodne warunki przewozów.

Przewóz osób z Niemiec do Polski

Terminowość, doświadczenie i wysoka kultura osobista to cechy najlepiej opisujące kierowców, którzy współpracują z naszą firmą przewozową. Dzięki wykwalifikowanej kadrze każdy transport, który realizujemy, przebiega bez zakłóceń i w sympatycznej atmosferze. Na tle konkurencji wyróżnia nas również flota wysokiej klasy pojazdów, zaopatrzonych w wiele udogodnień, dzięki którym nawet przewozy pasażerskie na dłuższych trasach są mniej uciążliwe.

Jesteśmy przewoźnikiem o dużym doświadczeniu w obsłudze klientów biznesowych, którzy potrzebują niezawodnego transportu dla swoich pracowników. To doskonała opcja dla agencji pracy tymczasowej czy międzynarodowych korporacji z dowolnej branży. Nasze przewozy osób polecamy również na potrzeby turystycznych wycieczek zorganizowanych. Zabierzemy wszystkich urlopowiczów bezpiecznie na miejsce, w dowolnym terminie w formie door to door.

Transport osób do Niemiec

Dużym atutem naszej oferty są także kierowcy z doświadczeniem, jeśli chodzi o transport pasażerski busami w kierunku zachodnim. Doskonała znajomość tras przekłada się na dobre tempo i płynność jazdy. Jeśli chodzi firmy przewozowe na trasie Polska-Niemcy, wyróżnia nas dobra logistyka i zapewnienie pasażerom najlepszych warunków na trasie. Przewoźnik od lat obecny na drogach gwarantuje sprawną i bezproblemową podróż do dowolnego landu. Zorganizowany przewóz osób za granicę to nasza specjalność – potrafimy zapewnić naszym Klientom przyjemny przejazd pod wskazany adres.

Busy do Niemiec – przewóz osób

Oferta naszej firmy przewozowej stanowi bardzo dobrą alternatywę dla podróży samolotem. Lot w przestworzach to duży stres dla wielu osób. Wiąże się również z koniecznością odbycia dodatkowych przejazdów z miejsca zamieszkania na lotnisko odlotowe. Nasze busy z Polski do Niemiec zawsze odbierają uczestników wyjazdu spod dowolnego adresu na wyznaczonym obszarze działalności. Jednocześnie cena przejazdu z przewoźnikiem Czajka jest zawsze przystępna, dlatego nie będzie zbyt dużym wyzwaniem dla budżetu przeznaczonego na wycieczkę.

Polecamy nasze usługi jako tańszą alternatywę dla podróży pociągiem. Ten środek transportu na połączeniach międzynarodowych kosztuje bardzo dużo, dlatego zachęcamy do wybrania oferty Czajka Bus! Czas przejazdu na podobnej trasie będzie na pewno krótszy, pasażerowie oszczędzą bowiem cenne godziny na dojazd na stację kolejową. My zapewniamy transport w formie door to door. Dzięki temu uczestnicy wycieczki nie muszą się o nic martwić, również po dotarciu na miejsce odwieziemy wszystkich pod wskazany wcześniej adres.

Busy z Niemiec do Polski

Dużą część klientów Czajka Bus stanowią firmy lokalne i międzynarodowe specjalizujące się w zatrudnianiu pracowników sezonowych w kraju za Odrą. Za zachodnią granicą pracuje wielu rodaków, zajmując się opieką nad osobami starszymi, zbiorem plonów latem czy są zatrudnieni w fabryce lub na magazynie. Cel podróży pasażerów nie jest dla nas ważny, dlatego zapraszamy do współpracy agencje pracy tymczasowej o dowolnym profilu. Ze swojej strony proponujemy atrakcyjny koszt przejazdów dla dowolnej liczby osób. Dzięki dużej flocie pojazdów gwarantujemy dyspozycyjność!

W trakcie przewozu naszym busem pracownicy sezonowi mają zapewnione wszelkie wygodny, dlatego podróż minie im szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Trasy długodystansowe obsługiwane są przez kompetentnych i wypoczętych kierowców, którzy są skupieni na drodze. Gwarantujemy też niezawodność floty pojazdów, którą dysponujemy. Przed wyruszeniem przeprowadzamy kontrole techniczne, mamy też wszystkie niezbędne ubezpieczenia i certyfikaty. Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów transportu pasażerskiego, dlatego można nam zaufać.

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923