603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób warmińsko-mazurskie

Warmia i Mazury to region przedsiębiorczych i mobilnych mieszkańców, dlatego nasza oferta na przewóz osób do Niemiec i Holandii z tych okolic cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pasażerowie cenią w niej możliwość dotarcia pod wskazany adres u celu podróży także w przypadku kursu dla Klientów indywidualnych. W cenę usługi wliczamy ubezpieczenie. Nasi kierowcy z doświadczeniem w transporcie pasażerskim gwarantują bezpieczną i pewną jazdę po dobrze znanych trasach.

Przewóz osób z warmińsko-mazurskiego do Niemiec lub Holandii

Nasza firma zajmuje się transportem pasażerskim już od wielu lat, dzięki temu możemy zawsze zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z zakładami pracy lub agencjami, które szukają taniego i niezawodnego przewozu osób zatrudnionych na miejsce docelowe. Dla klientów biznesowych Czajka Bus przygotuje atrakcyjną ofertę dostosowaną indywidualnie do potrzeb zleceniodawcy. Dysponujemy kilkudziesięcioma busami, więc możemy obsłużyć dużą liczbę pasażerów.

Oferta naszej firmy skierowana jest również do klientów indywidualnych. Proponujemy przewóz dowolnej ilości osób, dotyczy to także wycieczek zorganizowanych. Wyjazd turystyczny do krajów Europy Zachodniej będzie na pewno udany z pomocą Czajka Bus. Nasi kierowcy zadbają o bezpieczeństwo i komfort uczestników wyjazdu i dowiozą ich terminowo pod wskazany adres. Można również nadać u nas paczki do odbiorców mieszkających w krajach za Odrą, które dostarczymy w krótkim czasie i z gwarancją bezpieczeństwa.

Transport osób z województwa warmińsko-mazurskiego

Dla grup zorganizowanych mamy również wynajem busów w woj. warmińsko-mazurskim. Niezależnie od rodzaju kursu, przewóz osób do Holandii lub Niemiec może się odbyć w terminie wskazanym przez zamawiającego. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów pasażerskich możemy zrealizować nawet największe zlecenia. Nasze busy są wyposażone w wygodne fotele, wytłumienie kabin i często kontrolowaną klimatyzację. To doskonałe warunki do wygodnego podróżowania, niezależnie od celu i obranego kierunku. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i szczegółami oferty.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923