603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób łódzkie

Dzięki rozbudowanej flocie komfortowych busów organizujemy przewóz osób do Niemiec i Holandii z regionu łódzkiego na najwyższym poziomie. Nasi Klienci mogą liczyć na doskonałe warunki i sprawny przebieg podróży na Zachód. Do dyspozycji pasażerów oddajemy rozbudowaną flotę busów. Dzięki temu równolegle obsługujemy kursy dla podróżujących indywidualnie i realizujemy wynajem busów dla grup zorganizowanych. Niezależnie od rodzaju przejazdu dokładamy starań, by podróż przebiegła wygodnie i w miłej atmosferze.

Przewóz osób z łódzkiego do Niemiec lub Holandii

Nad bezpieczeństwem wszystkich pasażerów korzystających z przewozu osobowego w Czajka Bus czuwają wykwalifikowani kierowcy, którzy mają bardzo duże doświadczenie w realizacji tras długodystansowych. Dodatkowo dbamy o systematyczną kontrolę techniczną pojazdów, bezpośrednio przed wyruszeniem w drogę. Polecamy swoje usługi na potrzeby wycieczek zorganizowanych do krajów Europy Zachodniej na dowolną liczbę uczestników. Kierowca zabierze uczestników wyjazdu terminowo i bez zakłóceń.

Oferta naszej firmy sprawdzi się też do przewozu pracowników sezonowych do każdej miejscowości w Niemczech i Holandii. Zapraszamy pracodawców oraz agencje pracy tymczasowej do kontaktu, w celu ustalenie szczegółów współpracy. W Czajka Bus zapewniamy dobre ceny zwłaszcza w przypadku większej ilości zleceń! Zajmujemy się również pomocą przy organizacji pielgrzymek i wycieczek szkolnych. Dowieziemy wszystkich uczestników w bezpieczną podróż na miejsce docelowe, która na pewno upłynie szybko i w miłej atmosferze.

Transport osób z województwa łódzkiego

Oprócz stale kontrolowanych, sprawnych technicznie pojazdów mocną stroną naszej oferty jest zespół doświadczonych pracowników. Na każdy przewóz osób do Holandii lub Niemiec przeznaczamy dwóch kierowców z doświadczeniem w transporcie pasażerskim i doskonałą znajomością topografii. Zarówno wynajem busów w Łódzkiem, jak i przejazdy kursowe wykonujemy z dowozem do miejsca wskazanego przez Klienta w kraju docelowym. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisem naszych pojazdów oraz szczegółami oferty.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923