603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Obszar przewozu osób – Polska, Niemcy, Holandia

Terenem naszej działalności są województwa:
podlaskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie,
mazowieckie, pomorskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie.

Przewozy osobowe do Niemiec i Holandii

Zapraszamy do sprawdzenia oferty przewoźnika Czajka Bus, gdzie dostępne są przewozy osobowe z Polski do Niemiec i Holandii. Dla klientów indywidualnych i biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjny cennik usług obejmujących transport pasażerski do wybranego kraju w formacie door to door. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów zaopatrzonych w wiele wygód, które obsługiwane są przez kompetentnych i zawsze uśmiechniętych kierowców. Mamy szeroki obszar działalności obejmujący województwa z północnej części kraju, dlatego możemy zaproponować profesjonalny przewóz osób.

Busy do Niemiec – przewóz osób z Polski

Klienci zainteresowani dojazdem do Europy Zachodniej powinni sprawdzić usługi przewozowe, które proponujemy! Nasze busy obsługują transport osób na trasie Polska-Niemcy, realizowany z wielu miejscowości województw północnych, w tym mazowieckiego czy wielkopolskiego. Przejazdy odbywają się w kameralnych pojazdach prowadzonych przez kierowców z dużym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Dzięki temu podróż z nami jest zawsze bezpieczna i upływa w miłej atmosferze.

Zapewniamy znacznie lepsze warunki współpracy niż konkurencyjne firmy przewozowe. Dysponujemy szeroką flotą nowoczesnych busów, które przed ruszeniem w trasę są zawsze poddawane wnikliwej kontroli technicznej. Pracujemy w formie door to door, dlatego odbieramy pasażerów z dowolnego adresu w obrębie obszaru działania, a następnie dowozimy pod same drzwi na miejsce przeznaczenia.

Busy do Holandii – przewóz osób z Polski

Jako przewoźnik odpowiadający na potrzeby rynku gwarantujemy również terminowy transport osób do Holandii. Usługa przeznaczona jest dla pasażerów, którzy pragną szybko i bezpiecznie dostać się do dowolnej miejscowości w kraju tulipanów. Zapewniamy przewozy osobowe z województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i wielu innych. Możemy zaproponować elastyczne warunki współpracy i terminy odjazdów dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Kierowcy busów mają wszelkie uprawnienia do obsługi długodystansowych tras międzynarodowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy przewozowej Czajka Bus! Transport osobowy realizowany jest z północno-centralnej części Polski, z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta. Pasażerów dowozimy do Amsterdamu, Rotterdamu i wielu innych miast w tym zachodnioeuropejskim kraju.

Transport osób na terenie wybranych województw Polski

Oferta przewoźnika Czajka Bus to nie tylko międzynarodowe przewozy osobowe, ale też transport pasażerski w obrębie Polski! Jesteśmy do dyspozycji klientów we wszystkie dni w roku, zapewniając elastyczne warunki współpracy i dogodne terminy przejazdów. Cennik usług zawsze ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość trasy czy liczbę uczestników podróży. Jako firma od lat działająca na lokalnym rynku, mamy duże doświadczenie w obsłudze wycieczek zorganizowanych, wyjazdów integracyjnych czy pielgrzymek. Do skorzystania z oferty zapraszamy też dyrektorów placówek oświatowych, poszukujących niedrogiego przewozu uczniów na kolonie czy obozy. W razie dodatkowych pytań na temat transportów osobowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923