603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób Polska Holandia

Czajka Bus proponuje wygodny i bezpieczny transport osób do Holandii. Jesteśmy doświadczoną firmą przewozową z dużą flotą komfortowych pojazdów, które zawsze dojeżdżają na miejsce o wyznaczonym czasie! Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewniamy dogodne terminy przewozów realizowanych z miejsca zamieszkania każdego z pasażerów. Podróż z nami przebiega zawsze w przyjemnej atmosferze. Zatrudnimy wyłącznie kierowców doświadczonych i kompetentnych, którzy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą.

Przewóz osób z Holandii do Polski

Wielu pasażerów, niezależnie od pory roku, prywatnie i służbowo, szuka najlepszych opcji podróży w kierunku zachodnim. Oferujemy przewóz osób na trasie Polska-Holandia dla zorganizowanych grup i indywidualnych podróżnych. Nasi kierowcy stałe pokonują ten odcinek, dlatego możesz liczyć na sprawny przejazd i dotarcie do celu bez zbędnej zwłoki. W grę wchodzi opcja door to door z odbiorem pasażera spod wskazanego adresu i dowóz w dowolne miejsce w kraju docelowym. Oferujemy różne terminy, dzięki czemu możesz znaleźć pojazd wyjeżdżający do Kraju Tulipanów w czasie odpowiadającym Twoim potrzebom.

Transport osób do Holandii

Organizujemy przewóz osób do Holandii w wygodnych pojazdach, zapewniających znakomite warunki podczas kursu. Specjalnie wyposażone busy są przystosowane do dalekich tras, dlatego nie brakuje w nich dodatkowego miejsca na bagaż i sprawnej klimatyzacji. Naszym priorytetem jest komfortowy transport w dogodnym czasie i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy na pokład floty z gwarancją wygodnego przejazdu na zagranicznych trasach.

Zachęcamy do rezerwacji terminów na przewóz osób do krajów Europy Zachodniej na preferencyjnych warunkach cenowych. Opcja dostępna jest też dla klientów zainteresowanych stałą współpracą z naszą firmą przewozową. Mamy duże doświadczenie w transporcie pracowników medycznych czy sezonowych, możemy zaproponować elastyczne terminy dostosowane do potrzeb zleceniodawcy. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych tras, które obsługujemy, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Busy do Holandii – przewóz osób

Nasze wygodne i nowoczesne pojazdy zabiorą pasażerów w podróż do Europy Zachodniej w bardzo komfortowych warunkach. Busy z Polski do Holandii można rezerwować z okazji wycieczki turystycznej do tego malowniczego państwa. Kierowcy zawiozą klientów do dowolnego miejsca w kraju tulipanów, gwarantując terminowość oraz sympatyczną atmosferę w trasie. Po zakończeniu zwiedzania zabierzemy uczestników wyjazdu w drogę powrotną w wyznaczonym terminie, odpowiadającym indywidualnym potrzebom.

Chętnie nawiążemy współpracę z agencjami pracy tymczasowej, które zajmują się zatrudnianiem obywateli naszego kraju w firmach z Europy Zachodniej. Mamy szeroką flotę busów, dlatego możemy zapewnić dużą dostępność terminów, a także bardzo dobre ceny ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Koszt przejazdu na tej trasie uzależniony jest przede wszystkim od liczby przejechanych kilometrów oraz od ilości uczestników wyjazdu służbowego. Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy z nami, wówczas możemy zapewnić jeszcze lepsze warunki na międzynarodowy transport osobowy.

Busy z Holandii do Polski

Długodystansowa podróż z Czajka Bus to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią latać samolotem. Chociaż podróż do kraju tulipanów trwa dłużej niż lot, to możemy zapewnić maksimum komfortu wszystkim pasażerom. Uczestników wyjazdu odbieramy spod samego domu, dlatego nie muszą tracić swojego cennego czasu na dojazd na lotnisko do dużego miasta. Podobnie na miejscu dowozimy wszystkich pod wskazany adres, co pozwala uniknąć kosztów związanych z opłaceniem komunikacji miejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w trasach długodystansowych nasi kierowcy doskonale znają się na europejskich drogach, więc szybko dowiozą pasażerów do celu. Jednocześnie przez całą podróż czuwają nad wygodą i bezpieczeństwem klientów, którzy mogą w tym czasie odpocząć i podziwiać widoki za oknem. Na dłuższych trasach przewidujemy regularne postoje busów, dzięki czemu pasażerowie mogą rozprostować nogi i zrobić drobne zakupy na stacji. Zapewniamy dobre ceny przewozów osobowych, konkurencyjne w stosunku do kosztu zakupu biletu lotniczego.

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923