603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób mazowieckie

Czajka Bus proponuje profesjonalny przewóz osób z województwa mazowieckiego do krajów Europy Zachodniej. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży, jako przewoźnik zrealizowaliśmy już niezliczoną ilość tras na zlecenie klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferujemy atrakcyjne warunki transportu pasażerskiego w wygodnej formie door to door. Dzięki temu uczestnicy podróży oszczędzą czas oraz środki niezbędne do opłacenia dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca docelowego.

Nasza oferta na przewóz osób do Niemiec i Holandii z województwa mazowieckiego opiera się na stale poszerzanej flocie pojazdów do transportu pasażerskiego. Dzięki niej realizujemy przejazdy dla zorganizowanych grup i pasażerów indywidualnych sprawnie i z gwarancją wysokiego standardu. Nasi doświadczeni kierowcy od lat pracują w transporcie pasażerskim i doskonale znają trasy w tych kierunkach. Odpowiadają również za miłą atmosferę i wygodną podróż w klimatyzowanej kabinie.

Transport osób z województwa mazowieckiego

Podróż z województwa mazowieckiego do Holandii lub Niemiec trwa nieco dłużej i wymaga odpowiednich warunków. Proponujemy kursy lub wynajem busów z wytłumionym wnętrzem, komfortowymi fotelami, dużą przestrzenią dla podróżnych i zawsze sprawną klimatyzacją. Organizujemy profesjonalny przewóz osób z odbiorem spod wskazanego adresu i dowozem do miejsca docelowego. Nasze busy mogą wyjechać każdego dnia w tygodniu i zawsze docierają na czas. Z Czajką pewnie dotrzesz do pracy, na spotkanie, zawody sportowe czy w każdym innym celu.

Przewóz osób z mazowieckiego do Niemiec lub Holandii

Proponujemy atrakcyjne warunki przewozów osobowych na zlecenie agencji zatrudniających pracowników sezonowych do krajów Europy Zachodniej. Chętnie podejmiemy się transportu pracowników bezpośrednio na miejsce zatrudnienia. Jako profesjonaliści możemy zagwarantować terminowość i bezpieczeństwo pasażerów na trasie. Zapraszamy również klientów indywidualnych planujących wczasy za Odrą w gronie przyjaciół czy rodziny. Dysponujemy obszerną flotą pojazdów, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem!

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923