603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób wielkopolskie

Bliskość granicy i wygoda w podróży skłania wielu mieszkańców Wielkopolski do korzystania z naszych usług transportowych. Przewóz osób do Niemiec i Holandii realizujemy z dbałością o zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy na pokład nowoczesnej floty pojazdów pasażerskich z wygodną przestrzenią i komfortowym wyposażeniem. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni kierowcy, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów. Dzięki doskonałej znajomości trasy podróż odbywa się sprawnie i na czas.

Przewóz osób z wielkopolskiego do Niemiec lub Holandii

Profesjonalny przewóz osób z Czajka Bus to doskonała opcja dla wszystkich organizatorów wycieczek o dowolnym profilu. Podejmiemy się współpracy z firmami planującymi wyjazd integracyjny dla swoich pracowników w krajach zachodnioeuropejskich. Polecamy się też na potrzeby placówek edukacyjnych szukających pewnego i niedrogiego transportu uczniów w ramach wycieczki szkolnej czy kolonii. Zapewniamy terminowość oraz najwyższy komfort podróży, o który zadbają nasi profesjonalni i sympatyczni kierowcy.

Mamy doświadczenie w przewozie osób pracujących za Odrą, na zlecenie agencji pracy sezonowej oraz opiekuńczej. Dzięki naszym komfortowym i bezpiecznym busom pasażerowie dojadą terminowo na miejsce zatrudnienia. Transport realizujemy w formie door to door, dzięki temu nie trzeba tracić czasu na dodatkowe dojazdy, każdy uczestnik podróży zostanie odebrany przez kierowcę spod swojego domu! Gwarantujemy bezpieczeństwo na wszystkich trasach. Zawsze dbamy o systematyczną kontrolę techniczną pojazdów.

Transport osób z województwa wielkopolskiego

Dlatego standardowo każdy kurs obsługuje dwóch pracowników, a w cenę przewozu osób wliczony jest koszt ubezpieczenia. Każdy przejazd do Niemiec lub Holandii z Wielkopolski odbywa się z dowozem pod wskazany adres. W grę wchodzi wynajem busów dla grupy lub obsługa pasażerów indywidualnych. Dysponujemy kilkudziesięcioma samochodami pasażerskimi, dlatego możemy w krótkim terminie zrealizować nawet największe zlecenie na przetransportowanie zespołu pracowników do miejsca docelowego.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923