603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób pomorskie

Wielu mieszkańców północnych rejonów Polski podejmuje pracę za granicą lub wybiera się w podróż w innych celach. Przygotowaliśmy dla nich komfortowy przewóz osób do Holandii i Niemiec z województwa pomorskiego w kameralnych warunkach. Nasze busy zabierają na pokład zarówno Klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Zawsze dbamy o czystość i sprawność naszej floty. Bogato wyposażone kabiny i kontrolowana na bieżąco klimatyzacja gwarantują wygodę w najdalszej podróży.

Przewóz osób z pomorskiego do Niemiec lub Holandii

Organizujemy bezpieczny przewóz osób dla dowolnej liczby pasażerów. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów zapewniamy dużą dostępność miejsc w busach, które są zawsze sprawne i przechodzą kontrolę techniczną przed wyjazdem. Do skorzystania z oferty zachęcamy klientów biznesowych, zwłaszcza agencje pracy opiekuńczej i sezonowej. Zajmujemy się transportem pracowników do miejsc zatrudnienia w komfortowych warunkach w formie door to door. Możemy zaproponować korzystny cennik usług przewozowych, który ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Czajka Bus chętnie podejmie się też przewozu osób w ramach wycieczek zorganizowanych. Nawiążemy współpracę z klientami szukającymi transportu na weekendowy wyjazd w kameralnym gronie. Udostępnimy swoje busy uczestnikom pielgrzymek oraz wycieczek szkolnych zmierzających do krajów Europy Zachodniej. Chętnie służymy pomocą przy organizacji wyjazdów integracyjnych za Odrę. Poza tym można nadać u nas paczkę, którą kierowcy dostarczą pod wskazany adres bezpiecznie i terminowo.

Transport osób z województwa pomorskiego

Jeśli chodzi o tempo i sprawną jazdę, warto zdać się na naszych rutynowanych kierowców z dużym stażem w transporcie pasażerskim. Przewóz osób z Pomorskiego do Holandii lub Niemiec wymaga doskonałej znajomości tras. Priorytetem dla naszych dwuosobowych załóg zawsze jest dobre samopoczucie Klientów, dlatego w cenie przejazdu można liczyć także na ubezpieczenie. Dowozimy pod wskazany adres w miejscu docelowym, niezależnie od tego, czy obsługujemy kurs dla pasażerów indywidualnych, czy w grę wchodzi wynajem busów dla grup.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923