603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób podlaskie

Wielu mieszkańców wschodnich rejonów Polski przemieszcza się na Zachód w poszukiwaniu dobrych warunków zatrudnienia. Dlatego nasz przewóz osób do Niemiec i Holandii z województwa podlaskiego opiera się na stałym dostępie do dużej liczby komfortowo wyposażonych busów. Nasza flota jest przygotowana do świadczenia usług transportowych z gwarancją komfortowej i sprawnej podróży na długich trasach. Proponujemy sprawdzone pojazdy z bogato wyposażoną kabiną dla pasażerów i wydajną klimatyzacją, także pod wynajem z kierowcami.

Przewóz osób z podlaskiego do Niemiec lub Holandii

Prowadzimy stałą współpracę z agencjami opieki, które potrzebują niezawodnego przewozu osób zatrudnionych za Odrą do pomocy przy pacjentach. Zapraszamy do współpracy także zakłady pracy z innych branż, które potrzebują dowieść swoich pracowników stałych lub sezonowych na miejsce zatrudnienia w krajach Europy Zachodniej. Możemy zaproponować przystępny cennik usług przewozowych, który zawsze ustalamy indywidualnie z korzyścią dla klienta! Ostateczny koszt podróży uzależniony jest od jej długości oraz liczby pasażerów.

Proponujemy niezawodny transport pasażerski na potrzeby dowolnych wyjazdów zorganizowanych, bez względu na liczbę uczestników! Wycieczka turystyczna, szkolna czy pielgrzymka będzie znacznie bardziej udana, dzięki wygodnym pojazdom naszej firmy. Poza tradycyjnym przewozem osób zajmujemy się także dostawą paczek do Niemiec oraz Holandii. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą szybko i bezpiecznie dostarczyć przesyłkę do adresata mieszkającego za granicą.

Transport osób z województwa podlaskiego

Niezależnie od celu i powodu podróży przewóz osób z Podlaskiego za zachodnią granicę odbywa się zgodnie z potrzebami pasażerów. Przejazd kursowy lub wynajem busów świadczymy w każdy dzień tygodnia. W cenę transportu do Niemiec lub Holandii wliczone jest również ubezpieczenie. Nasza załoga gwarantuje sprawną i bezpieczną podróż: drogi w tym kierunku nie mają przed nią żadnych tajemnic. Sprawnie i wygodnie, z końcem trasy w miejscu wskazanym przez Klienta – zapraszamy do skorzystania z oferty wiarygodnego przewoźnika.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923