603 976 923 mtransport@wp.pl
Rok założenia działalności 1998

Międzynarodowy Transport

Osobowy

Przewóz osób lubuskie

Sezonowa i stała praca, ale także inne cele podróży sprawiają, że nasze busy stale przekraczają zachodnią granicę. Zorganizowaliśmy komfortowy przewóz osób do Niemiec i Holandii z województwa lubuskiego. Dzięki rozbudowanej flocie, standardowym przeglądom maszyn i sprawdzonemu zespołowi w międzynarodowe trasy możemy zabrać dowolną liczbę pasażerów. Oferujemy wynajem busów z kierowcami dla grup oraz kursy dla Klientów indywidualnych. Niezależnie od rodzaju zlecenia każdy podróżujący może liczyć na przyjemny przejazd w kameralnych warunkach.

Przewóz osób z lubuskiego do Niemiec lub Holandii

Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas priorytetem, dlatego przed wyruszeniem w trasę każdy pojazd przechodzi dokładny przegląd techniczny. Dbamy także o systematyczne uzupełnianie floty o kolejne, nowsze busy, aby zawsze zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Przewozy osobowe obsługiwane są przez doświadczonych kierowców, którzy dodatkowo mają wysoką kulturę osobistą i do każdego pasażera podchodzą z dużą dozą sympatii.

Do skorzystania z oferty zachęcamy firmy i instytucje delegujące swoich pracowników do krajów Europy Zachodniej. Dzięki nawiązaniu z nami stałej współpracy w ramach przewozu osób można zaoszczędzić, a także zapewnić swoim podwładnym bezpieczny i wygodny transport do miejsca przeznaczenia. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe, dostosowane do liczby pasażerów i długości tras. W Czajka Bus regularnie organizujemy też ciekawe promocje, pozwalające oszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Transport osób z województwa lubuskiego

Dbamy o komfort naszych przewozów osób za Odrę, dlatego na pokładzie naszych maszyn można spodziewać się wygodnych foteli, ponadstandardowego miejsca na nogi i bagaż oraz miłej atmosfery. Dbają o nią profesjonalni kierowcy, którzy zawsze we dwóch obsługują zagraniczne trasy. Naszych pasażerów odbieramy z dowolnego miejsca w Lubuskiem i dowozimy pod wskazany adres w kraju docelowym. Jesteśmy otwarci na propozycje i potrzeby naszych Klientów – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na przewóz osób do Holandii i Niemiec.

Przewóz osób

Masz pytania ?

Zadzwoń - 603 976 923